Den norske dataforening

Generalsekretæren leder Den norske dataforening og er bindeleddet mellom foreningen og foreningens administrasjon, Dataforeningens Servicekontor AS. 

R. Christian Torp

R. Christian Torp

Generalsekretær

Telefon: 93258222
christian@dnd.no

Pressebilde: http://dnd.no/presse-christian-torp 
Kalender: http://dnd.no/rctorp


Den norske dataforenings servicekontor AS

Servicekontoret er ansvarlig for den daglige driften av mange av foreningens ulike distrikter og fagmiljø. Selskapet har i dag 12 entusiastiske og dyktige medarbeidere.

Thor Bendik Weider

Weider Thor Bendik-sh-web.jpgKst. administrerende direktør (CEO)
Telefon: 920 84 303​
tbw@dnd.no


Tone Dalen

Tone DalenAdministrasjonssjef

Telefon: 91370808
tone@dnd.no

Signe Iversen

Signe IversenEvent-sjef

Telefon: 95827351
signe@dnd.no

Thomas Fasteng

Thomas FastengKonsulent

Telefon: 90175817
thomas.fasteng@dnd.no

Silje Endsjø

Silje EndsjøEventkoordinator

Telefon: 91901087
silje@dnd.no

Elisabeth Kras

Eventkoordinator Elisabeth Kras

Telefon: 91900364
elisabeth@dnd.no

Ragnhild Neergaard

Ragnhild Neergaard Eventkoordinator

Telefon: 91902048
ragnhild@dnd.no

Laila Katnosa

Laila Katnosa Salgskonsulent

Telefon: 41389770
laila@dnd.no

Edle Karlsen

Edle Karlsen Ansvarlig medlemsservice

Telefon: 22364887
edle@dnd.no

Tove Kjærås

Tove KjæråsRegnskapsmedarbeider

Telefon: 22364888
tove@dnd.no

Bente Gregersen

Bente Gregersen

Regnskapsmedarbeider

Telefon: 22364889
bente@dnd.no

Irene Andersen

Irene Andersen Administrasjonssekretær

Telefon: 22364880
irene@dnd.no

Thomas Gregersen

Thomas GregersenRegnskapsmedarbeider

Telefon: 91901602
thomas.gregersen@dnd.no