Bli sponsor

Konferanse 8.-11. mai 2012

Verdens Nordligste Testkonferanse og Free-Test 2012 er Nord-Norges eneste konferanse rettet mot programvaretest.

Hva er Testkonferansen?

Verdens Nordligste Testkonferanse er en unik konferanse rettet mot testere og testledere som jobber med programvaretesting. Unik fordi det finnes ingen andre konferanser rettet kun mot programvaretesting i Nord-Norge og unik fordi det er mest sannsynlig verdens nordligste!

Tema er også unikt fordi vi har valgt å satse på teknisk, ikke funksjonell og integrasjonstesting i kombinasjon med Free-Test 2012 (open source verktøyer).

Konferansen begynner på MS Trollfjord i Trondheim, hvor vi kombinerer utsikten til Norges vakreste kyst med fire felles foredrag. I Brønnøysund fortsetter vi neste dag med to spor med seks foredrag hver og vi avslutter tredje dag med tre
tutorials.

Dag 2 har vi et kveldsprogram hvor du kan diskutere programvaretesting med andre deltakere. Vi har inkludert Michael Bolton’s Rapid Testing-kurs som en av disse.
 

Hvem møter du på Testkonferansen?

Alle som er interessert i eller jobber med programvaretest:
testledere, testere, QA, utviklere, arkitekter og business-analyster og
mange fler.

Hvem deltar på Testkonferansen?

På Free-Test i 2009 og 2010 deltok arbeidstakere fra Finn.no, Vital, Matiq, Brønnøysundregistrene, BBS, SUN, Sintef, Toll- og avgiftsdirektorat, Domstolen administrasjonen, og mange flere.

 

Ønsker du å være sponsor og/eller få mer informasjon?
Vi kontakter deg gjerne.

 
Post feedbackSend